
The vehicle has a valid warranty (21.06.2026)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 149 671 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 923SLZ |
| VIN | KMHS581HHMU375033 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.2 l |
|---|---|
| Power | 148 kW |
| Top speed | 205 km/h |
| CO2 | 180 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.8 l/100km |
| • Extra urban | 5.4 l/100km |
| • Average | 5.9 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2019 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 7 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4785 mm |
| Width | 1890 mm |
| Height | 1685 mm |
Vehicle is located in Estonia
Reg tasu hinnas 360 kaamera ACC Bravoauto garantii 6 kuud / 10000km Tehasegarantii kuni 21.06.2026 Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."