
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2023 |
| Odometer | 33 535 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 713FOX |
| VIN | VF3MCYHZUPS147568 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| Power | 96 kW |
| Top speed | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1655 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 7 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4641 mm |
| Width | 1844 mm |
| Height | 1651 mm |
Vehicle is located in Estonia
ACC LED Pimenurga hoiatus Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."