| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2021 |
| Odometer | 64 096 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Green |
| Color specification | Rallye Green |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | TMBGR7NW0M3067731 Check |
| Capacity | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Power | 81 kW |
| Top speed | 194 km/h |
| CO2 | 123 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1716 kg |
|---|---|
| Weight | 1237 kg |
| Load capacity | 479 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2639 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4241 mm |
| Width | 1793 mm |
| Height | 1559 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
NR.26 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos 1 Omanik Just teostatud hooldus ja kontroll Registreerimise tasu hinnas! Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Väike läbisõit, esinduse hooldused!
| Seller | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas |
|---|---|
| Address | Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | roheauto.ee |
E-R 9.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."