| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2021 |
| Odometer | 118 281 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | Black Magic |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | TMBAN7NP4M7054130 Check |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 220 km/h |
| CO2 | 143 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2065 kg |
|---|---|
| Weight | 1477 kg |
| Load capacity | 588 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2836 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4869 mm |
| Width | 1864 mm |
| Height | 1503 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
NR.10 Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Matrix LED, Kessy, ACC
| Seller | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas |
|---|---|
| Address | Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | roheauto.ee |
E-R 9.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."