| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2025 |
| Odometer | 6 500 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | Race Blue |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | TMBNC9NY4TF063846 Check |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 150 kW |
| Top speed | 160 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2457 kg |
|---|---|
| Weight | 2044 kg |
| Load capacity | 413 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2772 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4488 mm |
| Width | 1884 mm |
| Height | 1633 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES. GARANTII KEHTIB KUNI 20.10.2030 VÕI 150 000 KM. SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL. REG. NR EI TULE KAASA. Sõiduk SKODA ELROQ 85 (450SKO) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. - Garantii 20.10.2030
| Seller | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."