| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2019 |
| Odometer | 61 441 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | SB1ZA3BE70E006478 Check |
| Capacity | 1197 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Power | 85 kW |
| Top speed | 195 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1870 kg |
|---|---|
| Weight | 1499 kg |
| Load capacity | 371 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4650 mm |
| Width | 1790 mm |
| Height | 1435 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
| Seller | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."