
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 63 400 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Reg no | 688JDX |
| VIN | JTMW53FV90J004767 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.5 l |
|---|---|
| Power | 131 kW |
| Top speed | 180 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 4.5 l/100km |
| • Extra urban | 5.0 l/100km |
| • Average | 4.6 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1709 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4600 mm |
| Width | 1855 mm |
| Height | 1685 mm |
Vehicle is located in Estonia
ACC Keyless Kaamera Roolisoe Kehtiv Toyota Relax garantii. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."