
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2026 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Midnight blue välisvärv |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | LC0C74C43T4044219 Check |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | - |
| CO2 | 41 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4330 mm |
| Width | 2060 mm |
| Height | 1675 mm |
Vehicle is located in Estonia
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."