
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2020 |
| Odometer | 144 211 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 306NRC |
| VIN | WVGZZZ5NZLM111724 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.8 l/100km |
| • Extra urban | 4.8 l/100km |
| • Average | 5.2 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1790 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4701 mm |
| Width | 1839 mm |
| Height | 1658 mm |
Vehicle is located in Estonia
ACC,Webasto,Dynaudio Teostatud tehniline kontroll. Garantii 6 kuud/10000km Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."