| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2022 |
| Odometer | 43 438 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 127CSY |
| VIN | VR7ND5GFPN4802871 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 133 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1930 kg |
|---|---|
| Weight | 1542 kg |
| Load capacity | 388 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4805 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1490 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Kehtiva tehasegarantiiga ja rikkaliku lisavarustusega. - Esinduse ajalooga, kõik hooldused Topautos. - Head Up Display - Elektriline tagaluuk - Esiklaasi soojendus - Pimenurga jälgimine - Citroën Advanced Comfort vedrustus - Must Noir Perla katus Sõiduk ei asub müügiplatsil. Palume tutvumiseks eelnevalt aeg kokkuleppida!! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."