| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2001 |
| Odometer | 38 410 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Reg no | HWA58U |
| VIN | WDB2304751F003184 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 225 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2140 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4550 mm |
| Width | 1820 mm |
| Height | - |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."