
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2017 |
| Odometer | 119 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 888OTT |
| VIN | WP0ZZZ97ZJL144253 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 404 kW |
| Top speed | 310 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2795 kg |
|---|---|
| Weight | 2385 kg |
| Load capacity | 410 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5049 mm |
| Width | 1937 mm |
| Height | 1423 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Soome; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduk on väga heas seisukorras. Kõik hooldused teostatud. Lisatud on sportsummuti. Auto on poleeritud ning kaetud keraamikaga. Lisavarustuse maksumus 83 000 eur. NB! Numbrimärk ei tule autoga kaasa. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."