
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2022 |
| Odometer | 23 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 678HLC |
| VIN | W1N1679891A705975 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 450 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3395 kg |
|---|---|
| Weight | 2719 kg |
| Load capacity | 676 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3135 mm |
| Seats | 7 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5243 mm |
| Width | 2030 mm |
| Height | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Tehasegarantii kuni 05/2027 Tehtud tehniline kontroll VEHOs 05.2026 Autole võimalik juurde osta Brabus velgedel talverehvid (Brabus Monoblock Z 22" winter wheel set). - 3000€ (Uuena maksid 8100€) Täis hooldusajalugu: - 04.2023 / 5 803 km - 04.2024 / 10 180 km - 05.2025 / 17 639 km - 05.2026 / 23 679 km Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."