
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2020 |
| Odometer | 111 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 888RSG |
| VIN | WUAZZZF26LN900275 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 441 kW |
| Top speed | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2740 kg |
|---|---|
| Weight | 2241 kg |
| Load capacity | 499 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2933 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4995 mm |
| Width | 1951 mm |
| Height | 1444 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu juba makstud, omanikuvahetus vaid 55 eurot. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."