The vehicle has a valid warranty (03.04.2029)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2019 |
| Odometer | 62 067 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 277TJS |
| VIN | VNKKG3D3X0A096361 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1496 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 82 kW |
| Top speed | 175 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.2 l/100km |
| • Extra urban | 4.3 l/100km |
| • Average | 5.0 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1140 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 3945 mm |
| Width | 1695 mm |
| Height | 1510 mm |
Vehicle is located in Estonia
Toyota relax garantii 10A
| Seller | ABC Motors |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | abcmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."