
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2019 |
| Odometer | 126 915 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Reg no | 672NJS |
| VIN | JMZKFGW7A00847305 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 121 kW |
| Top speed | 188 km/h |
| CO2 | 188 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.4 l/100km |
| • Extra urban | 6.1 l/100km |
| • Average | 7.0 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1685 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4550 mm |
| Width | 1840 mm |
| Height | 1680 mm |
Vehicle is located in Estonia
Reg tasu makstud Led Bose 360k Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."