
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 76 797 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 576NVM |
| VIN | SALCA2BX0MH895795 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 147 kW |
| Top speed | 207 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.4 l/100km |
| • Extra urban | 6.3 l/100km |
| • Average | 7.8 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2095 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4597 mm |
| Width | 1904 mm |
| Height | 1693 mm |
Vehicle is located in Estonia
Reg tasu makstud, 360, rooli soojendus Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."