| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2017 |
| Odometer | 15 600 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 577BVH |
| VIN | JTMWRREV10D050925 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Power | 114 kW |
| Top speed | 180 km/h |
| CO2 | 116 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 4.8 l/100km |
| • Extra urban | 5.0 l/100km |
| • Average | 5.0 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1745 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4605 mm |
| Width | 1845 mm |
| Height | 1675 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Toyota Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni Komisjonimüük! NB! Läbisõit ajas muutuv. NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada. Autoga tulevad kaasa suve- ja naastrehvid.
| Seller | Amserv Järve |
|---|---|
| Address | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | amservauto.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."