| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2019 |
| Odometer | 184 733 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 414VMK |
| VIN | W1V44781313685366 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2000 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 176 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3200 kg |
|---|---|
| Weight | 2515 kg |
| Load capacity | 685 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 7 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Sõiduk ei asu müügiplatsil. Sõidukiga tutvumiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."