| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2023 |
| Odometer | 114 396 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 825DGR |
| VIN | VF3VFEHS7P7823687 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2000 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 106 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3100 kg |
|---|---|
| Weight | 1888 kg |
| Load capacity | 1212 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."