| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2022 |
| Odometer | 75 620 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | RMT165 |
| VIN | WBY31AW03NFM93439 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 400 kW |
| Top speed | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2735 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4783 mm |
| Width | 1852 mm |
| Height | 1448 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: Exteriör: M Aerodynamicspaket M bakspoiler M Shadow Line M Shadow Line-ljus Y-spoke 859M lättmetallfälgar Elektrisk glastaklucka Solskyddsglas / tonade rutor Dragkrok BMW Laserlight Komfort & interiör: Komfortöppning (Comfort Access / keyless) Elstolar fram med minne Svankstöd förare & passagerare Stolsvärme fram och bak Uppvärmd ratt Ambient interior lighting Individual läderklädd instrumentpanel Ekträpanel Anthracite innertak Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- och ytterbackspegel Automatisk klimatanläggning M Sport & köregenskaper: M Sportbromsar Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning M Sportstolar Sport Boost-funktion Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parking Assistant Plus Backkamera & parkeringssensorer High Beam Assistant Däcktrycksövervakning Larm Låsbara hjulbultar Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Stöldskyddssystem Multimedia & teknik: Harman/Kardon surroundsystem DAB-radio BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services Trådlös mobilladdning Teleservices & nödsamtal BMW IconicSounds Electric Laddning & hybrid/el Mode 3 laddkabel Professional Akustiskt fotgängarljud (AVAS)
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."