
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 65 490 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 931HHB |
| VIN | WBA51BM000CH93128 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 185 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.9 l/100km |
| • Extra urban | 5.6 l/100km |
| • Average | 6.4 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1865 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4963 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1498 mm |
Vehicle is located in Estonia
Laser, Mäludega istmed, Panoraam katus
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."