
The vehicle has a valid warranty (07.05.2028)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2023 |
| Odometer | 45 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WBAJY4101PCL75422 Check |
| Capacity | 3 l |
|---|---|
| Power | 210 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.6 l/100km |
| • Extra urban | 4.5 l/100km |
| • Average | 5.3 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2238 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5091 mm |
| Width | 1902 mm |
| Height | 1540 mm |
Vehicle is located in Estonia
WEBASTO Laser H/K ACC Pano Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest. Service Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."