| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Bus |
| Year | 2023 |
| Odometer | 35 240 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | YWD42M |
| VIN | WBA21EA03P7M62326 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2405 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4386 mm |
| Width | 1824 mm |
| Height | 1570 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M lättmetallfälgar dubbel-ekrade 834M -Adaptivt M-chassi -M lädersportratt -M takrails Shadow Line -M Sport exteriör -M Sport interiör -Interiörlister i aluminium Hexacube dark -Anthracit innertak -Automatlåda med paddlar på ratten Komfort & interiör -Rattvärme -Sportstolar fram -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Solskyddsglas -Barnstolsfästen (ISOFIX) Exteriör & belysning -Högglans Shadow Line -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Flexibel laddkabel (Mode 2) -Professionell laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -60 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Larm -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -DAB-radio -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 3 907:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."