| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2021 |
| Odometer | 60 220 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | RDR44R |
| VIN | WBA5P9109MFK31161 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1998 cm³ |
|---|---|
| Power | 215 kW |
| Top speed | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2360 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4709 mm |
| Width | 1827 mm |
| Height | 1444 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M Sport / Exteriör M Sportpaket M Aerodynamics package M Shadow Line med utökat innehåll M läderratt M Sportbromsar 19" M lättmetallfälgar Double Spoke 791M Högglans Shadow Line Mörk innertak (Anthracite) Tonade rutor Dragkrok Komfort & Interiör: Eluppvärmd ratt Sportstolar fram Stolsvärme fram Automatisk klimatanläggning Ambientebelysning Akustik-/komfortglas Automatiskt avbländbar innerbackspegel Genomlastningslucka Fällbara nackstöd bak Förvaringspaket Aluminium Tetragon interiörlister Teknik & Multimedia: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services eDrive Services Trådlös mobilladdning WLAN Hotspot / WiFi HiFi ljudsystem DAB-radio Teleservices SOS / nödsamtal Förarassistans & Säkerhet: Adaptiv farthållare med Stop & Go Parkeringsassistans Active Guard Plus Helljusassistent LED-dimljus Däcktrycksövervakning Larm Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Runflat-däck Låsbara hjulbultar Övrigt: Sportautomat Sport Boost-funktion Svensksåld Kallklimatutförande
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."