| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2023 |
| Odometer | 103 480 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | FEU18X |
| VIN | WBY71AW00RFP88912 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2605 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4783 mm |
| Width | 1852 mm |
| Height | 1448 mm |
Vehicle is located in Estonia
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportbromsar -Adaptivt M-chassi -Variabel sportstyrning -M lättmetallfälgar Y-spoke 859M -M läderratt -M aerodynamikpaket -M bakspoiler -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak Komfort & interiör -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Instrumentpanel i Sensatec -Interiörlister Aluminium Rhombicle Anthracite -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik Exteriör & belysning -Borttagen modellbeteckning -Utelämnade specifika designelement (fabriksanpassning) Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Professional laddkabel (Mode 3) -Flex Charger (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk hastighetsmätare (km/h) -50 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning -Svensk språkversion Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."