| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2025 |
| Odometer | 10 605 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark green |
| Color specification | - |
| Reg no | OM7851 |
| VIN | JTJCKBFZ402058770 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2487 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Power | 227 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1990 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4660 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1680 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Lexus Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni
| Seller | Amserv Järve |
|---|---|
| Address | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | amservauto.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."