| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2024 |
| Odometer | 48 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 11LLL |
| VIN | YV1UZH4V2R1883631 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1969 cm³ |
|---|---|
| Power | 293 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 24 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2203 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4708 mm |
| Width | 1902 mm |
| Height | 1639 mm |
Vehicle is located in Estonia
BLACK T6 pistik, MASSAAŹ, B&W, HUD EUEST POOLT TOODUD 11.2024a, VÕIMALIK OSTA EUEST PRO LISAGARANTII +2a, 1490€ VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE VOLVO ESINDUSEST. VOLVO SELEKT.
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."