
Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (07.05.2028)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 45 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WBAJY4101PCL75422 Tarkista |
| Kapasiteetti | 3 l |
|---|---|
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.3 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2238 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5091 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1540 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
WEBASTO Laser H/K ACC Pano Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest. Service Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.