
Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (20.07.2028)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 35 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 996TYG |
| VIN | WAUZZZF15PD029365 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3 l |
|---|---|
| Teho | 250 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 252 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2372 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4996 mm |
| Leveys | 1995 mm |
| Korkeus | 1691 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
B&O SoftClose Keyless 360 Ventiste Tehasegarantii kuni 20.07.2028/100 000 km Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Myyjä | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.