
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 65 490 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 931HHB |
| VIN | WBA51BM000CH93128 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2 l |
|---|---|
| Teho | 185 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.9 l/100km |
| • Maantiellä | 5.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.4 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1865 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4963 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1498 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Laser, Mäludega istmed, Panoraam katus
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.