
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 15 305 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sophisto Grey Brilliant Effect välisvärv |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 692LVL |
| VIN | WBA21GW08SCU62021 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 149 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 5060 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1515 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.