
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 76 797 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 576NVM |
| VIN | SALCA2BX0MH895795 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2 l |
|---|---|
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 207 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.4 l/100km |
| • Maanteel | 6.3 l/100km |
| • Keskmine | 7.8 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2095 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4597 mm |
| Laius | 1904 mm |
| Kõrgus | 1693 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Reg tasu makstud, 360, rooli soojendus Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Müüja | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Aadress | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.