
Sõidukil on kehtiv garantii (24.05.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 99 550 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 121VHJ |
| VIN | WBA11AB05M5S64857 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 141 kW |
| Tippkiirus | 223 km/h |
| CO2 | 161 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.7 l/100km |
| • Keskmine | 6.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1693 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4447 mm |
| Laius | 1821 mm |
| Kõrgus | 1598 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC HUD Kaamera Keyless HiFi Bravoauto garantii 6 kuud või 10 000km. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.