
Sõidukil on kehtiv garantii (24.03.2029)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 51 680 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 857NBX |
| VIN | VR3F3DGXTRY520641 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.6 l |
|---|---|
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 31 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1778 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4690 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1485 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC Kaamera Tehasegarantii Kehtiv tehasegarantii 24.03.2029 Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrolll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Müüja | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Aadress | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.