
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 21 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 696VNY |
| VIN | W1NFF8HB1PA856546 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 410 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3250 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2779 kg |
| Kandevõime | 471 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3135 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5243 mm |
| Laius | 2030 mm |
| Kõrgus | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2027; Toodud riigist: Tšehhi; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Mercedes-Benz GLS 600 Maybach on ülim luksusmaastur, mis ühendab tipptasemel tehnoloogia, esmaklassilise mugavuse ja V8 biturbo mootori võimsuse, pakkudes erakordset sõiduelamust nii juhile kui ka kaasreisijatele. Ülimalt korralik väikese läbisõiduga GLS600 Maybach! Auto on olnud ühe kasutaja valduses ning on suurepärases seisukorras. Seisab soojas ja kuivas garaažis. Autol on kehtiv garantii ning kogu auto (k.a. esiklaas) on kaetud PPF kilega. Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.