| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 93 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 127FHL |
| VIN | 2C4RC1BG0LR176748 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3605 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Võimsus | 214 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2747 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2226 kg |
| Kandevõime | 521 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3080 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | 2022 mm |
| Kõrgus | 1775 mm |
| Müüja | Ameerika Auto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.