| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 190 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 509DBR |
| VIN | 2C4RC1GG4JR204637 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3596 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Võimsus | 214 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2724 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2203 kg |
| Kandevõime | 521 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 450 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3241 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | 1980 mm |
| Kõrgus | 1700 mm |
Hinnale lisandub registreerimistasu! Kaasa valuvelgedel naastrehvid 17"
| Müüja | Ameerika Auto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.