| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 5 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 300RAE |
| VIN | WAUZZZF19TD019965 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 250 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Pistikhübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3110 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2635 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2998 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4998 mm |
| Laius | 1996 mm |
| Kõrgus | 1692 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2030; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 26.02.2031 / 100 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Kuulutuses välja toodud täishind on sõiduki hind uuena (145 000€)! NB! Tegemist on Audi Tallinna esindus sõidukiga, vaatamiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida! Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.