| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 10 596 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 345BKV |
| VIN | KNADA817GST994575 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 73 kW |
| Tippkiirus | 176 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1680 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1283 kg |
| Kandevõime | 397 kg |
| Piduriga haagis | 710 kg |
| Pidurita haagis | 450 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2580 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4140 mm |
| Laius | 1760 mm |
| Kõrgus | 1485 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2029; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 30.04.2032 / 150 000 KM; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Vahetuse võimalus
| Müüja | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.