| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 32 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 999PTA |
| VIN | W1VVMBSZ6S4412820 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1950 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 197 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2800 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2232 kg |
| Kandevõime | 568 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3200 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5140 mm |
| Laius | 1928 mm |
| Kõrgus | 1909 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.06.2027 või 150 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.