| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 155 300 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 065MPN |
| VIN | WBA4A710XGGK17723 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.7 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.7 l/100km |
| Täismass | 2155 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1705 kg |
| Kandevõime | 450 kg |
| Piduriga haagis | 1700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4638 mm |
| Laius | 1825 mm |
| Kõrgus | 1404 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vehicle booked until 04.05.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Eestist BMW esindusest uuena ostetud. BMW esinduse ajalugu (väljavõte digitaalsel kujul olemas). Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu. Autoga on kaasas eraldi velgedel talverehvid. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.