| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 7 120 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | FMF73C |
| VIN | WBY51CF090CV74749 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 400 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 3145 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4965 mm |
| Laius | 1970 mm |
| Kõrgus | 1695 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M Sport & Prestanda: M Sportpaket (exteriör & interiör) Comfort + Sport Package M M läderratt M multifunktionsstolar M Dark Silver interiördekor 20”/21” M aerodynamiska lättmetallfälgar 1025M Iconic Glow (upplyst BMW-njure) High-gloss detaljer & sportig design Ger en tydligt sportig och exklusiv karaktär. Elektrifiering & Laddning: Mode 3 laddkabel (Professional) AC Charging Professional BMW IconicSounds Electric Akustiskt fotgängarskydd 60 Ah AGM-batteri Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare Helljusassistent Klimatkomfortvindruta Tonade rutor (solskyddsglas) Dragkrok Komfortåtkomst (keyless) Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: M multifunktionsstolar Ventilerade framstolar (klimatstolar) Heat Comfort Package (uppvärmda armstöd m.m.) 4-zons klimatanläggning Innertak i antracit Bagagenät Trådlös mobilladdning Ambient premiumkänsla Hög komfortnivå – både sportig och lyxig. Förarassistans & Säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Active Guard Parking Assistant Professional (360° kamera & avancerad parkering) Aktivt fotgängarskydd Däcktrycksövervakning Däckreparationskit Plus Varningstriangel & första hjälpen Multimedia & Uppkoppling: Harman/Kardon surround sound system BMW Live Cockpit Professional (stor digital display) Innovation Package Connected Package Professional DAB-radio Personal eSIM Teleservices & nödsamtal Svensk språkversion
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.