| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 38 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | TXA788 |
| VIN | WBS41AZ06PCM59820 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 290 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2205 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4794 mm |
| Laius | 1887 mm |
| Kõrgus | 1394 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Lagerbil - finns för omgående leverans! BMW M4 Competition Fordonsskatt; 5534 kr/år 1:a gången i trafik; 2023-03-28 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 10. 449 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,45%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.