| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 116 730 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | SFE336 |
| VIN | WBA1S5106H5G76588 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 212 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1940 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4329 mm |
| Laius | 1765 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Lagerbil - finns för omgående leverans! BMW 118d Fordonsskatt; 1103kr/år 1:a gången i trafik; 2017-02-22 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 2 066 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,45%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.