| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | - |
| Läbisõit | 423 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2XT40G8EA760243 Kontrolli |
| Maht | 12777 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 375 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 36000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 18375 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4100 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9150 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 3520 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Läänemaa Veoautokeskus |
|---|---|
| Aadress | Nurme tänav 3, 90801, Taebla |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | lvk.ee/ee/home |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.