| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 114 396 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 825DGR |
| VIN | VF3VFEHS7P7823687 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2000 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 106 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1888 kg |
| Kandevõime | 1212 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Müüja | E-Autoline |
|---|---|
| Aadress | Vääna 13, 11612 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | e-autoline.com |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.