| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 89 321 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 410GLD |
| VIN | WBA5P9102MFL34096 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2000 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 135 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2360 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1969 kg |
| Kandevõime | 391 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
- Garantii kuni 06.2026.a või 200000 km
| Müüja | E-Autoline |
|---|---|
| Aadress | Vääna 13, 11612 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | e-autoline.com |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.