| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 15 600 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 577BVH |
| VIN | JTMWRREV10D050925 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 114 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 116 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 5.0 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1745 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4605 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1675 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Toyota Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni Komisjonimüük! NB! Läbisõit ajas muutuv. NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada. Autoga tulevad kaasa suve- ja naastrehvid.
| Müüja | Amserv Järve |
|---|---|
| Aadress | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.