| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 85 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 885JPN |
| VIN | JTMR43FV70D022179 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1987 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | 164 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 5.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1685 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4600 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kõrgus | 1685 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Toyota Approved garantii 24-kuud * Mootorsõiduki registreerimistasu 1071,20 € lisandub hinnale! * Hoitud ja hooldatud sõiduk
| Müüja | Amserv Viljandi |
|---|---|
| Aadress | Pargi 3b, Pargi, Viljandi, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.